Kozmik ışınlar yaklaşıyor yüksek radyasyon cep telefonu kapat!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Bu gece Kozmik ışınlar Dünya' ya yaklaşacaktır yüksek radyasyon olacaktır cep telefonu kapat! BTK' dan resmi açıklama geldi. 15 Kasım 2016 gezegenimizin çok yüksek radyasyona maruz kalacak haberi yalan!

Ad imageAd image

Kozmik ışınlar Dünya’ ya yaklaşacaktır yüksek radyasyon olacaktır! Bu gece 00:30-03:30 saatleri arasında telefonu, hücresel cihaz, tablet vb.. cihazları kapattığınız haberi doğru mu? Yalan mu?

14.11.2016 – 15.11.2016 WhatsApp başta olmak üzerre Facebook, Twitter ve Instagram’ da dolaşan “Kozmik ışınlar Dünya’ ya yaklaşacaktır yüksek radyasyon olacaktır” haberi yoğun şekilde paylaşıma devam ediliyor.

Sözde Singapur televizyonun yaptığı haberde bu gece Dünya genelinde 12:30-03:30 arasında beklenen yüksek radyasyonun Dünya’ ya yaklaşacağı ve cep telefon gibi radyasyon yayacak cihazların kapatılması önerisi BTK tarafından yalanlandı! Teknoloji haberleri

Kozmik ışınlar Dünya’ ya yaklaşacaktır yüksek radyasyon olacaktır BTK uyarısı! Kozmik ışınlar Dünya’ ya yaklaşacaktır yüksek radyasyon olacaktır cep telefonu kapat!

Ad imageAd image


Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2018, 18:26

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir