Küçük ekran iPhone tercih edenler

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Apple' ın yeni telefon modelinde 5.4 inç kullanacağı söylentileri tekrar gündeme geldi. iPhone 12 ve serisinde küçük ekran kullanılacağı iddiaları tweet' lendi.

Sponsorlu reklam

Bir Twitter hesabından yapılan paylaşımda iPhone 12′ nin 5.4 inç bir modeli sergilendi. 3 Boyut bir yazıcıyla üretilen bu modelin kalıbı kafaları karıştırdı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Yeni model SE’ den daha küçük oluyor. 2020 Yılında planlanan 4 yeni modelin satışa çıkması bekleniyor. Daha öncede çıkarılmayı planlanan modelin 5.4 ekran boyutuna sahip olacağı söyleniyordu.

Sponsorlu reklam

iPhone 12 Pro ise 6.1 ve Max modelininde 6.7 inç olacağı bekleniyor. En küçük ekranlı modelde OLED ekran kullanılacağı ve işlemci ise A14 olarak belirlenmiş. RAM 4 GB ve depolamasında 128 GB yer alacak. Tabi bu kısımda bir kaç seri olabilir.

Yeni modelde 64 GB olanın şu an iPhone 11 modeliyle benzer bir maliyette üretileceği vurgulanıyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Çıkması beklenen telefonun kalıp hali videosunun bağlantısı twitter.com/i/status/1273704440814383105 ulaşabilirsiniz.

Küçük ekran iPhone tercih edenler

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak