Lansmana Saatler Kala LG G2’nin Basın Görselleri Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Yılın ilk çeyreğinden bu yana gündemden hiç düşmeyen LG G2, gün içerisinde New York’ta düzenlenecek etkinlik kapsamında kullanıcıların beğenisine sunulacak. Aslına bakarsanız telefonun sahip olduğu tasarımın yanı sıra teknik özelliklerin büyük bölümü ortaya çıkan görsellerde netlik kazanmış durumda.

Mobil dünyasının bir numaralı bilgi kaynağı Evleaks tarafından sızdırılan son görsel ile artık telefonun tasarımının ne yönde olacağı kesinlik kazandı.

Arka bölümde yer alan kameranın altına konumlandırılan ses butonları ve güç düğmesi, ilk bakışta telefonda fark oluşturan detayların başında geliyor. Tasarım genel anlamda ise bizlere Nexus 4’ü anımsatıyor. Yazılım tarafında ve kamera özellikleri bakımından LG’nin bize neler sunacağı hala gizemini korurken, donanım tarafından kesinleşen teknik özellikleri kısaca bir kez daha özetleyelim.

5.2-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü IPS ekran, 2.3GHz frekans hızında çalışan Snapdragon 800 işlemcisi, Adreno 330 grafik birimi, 3GB RAM (bu alanda ilk olması bekleniyor), 32GB dahili depolama birimi, 64GB’a kadar microD kart desteği, optik görüntü sabitleme teknolojisine sahip 13MP çözünürlüklü arka kamera, 2.1MP ön kamera, 2.610mAh kapasiteli batarya, 143 gram ağırlık ve 8.9mm kalınlık. Lansman saatinde detayları aktarmaya devam edeceğiz.

ilgili>> AndroidCentral

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir