Lara Croft GO Android İçin Muhteşem Dünyasıyla Yayınlandı!

blank

Bilgisayar oyunlarındaki yeri başka olan, Tomb Raider serisiyle hayatımıza giren ve birlikte geçirdiğimiz macera ve aksiyon dolu zamanlarla bir çoğumuzun aşık olduğu “bacımız” Lara Croft, şimdi akıllı telefonlarımızda yeni bir bulmaca-macera oyunuyla bizlerle buluşuyor.

teknik destek

Kısa süre önce iOS ve şimdi de Android için yayınlanan Lara Croft GO oyunu, muhteşem grafikleri, etkileyici hazırlanmış 5 ana etaptan oluşan, birbirinden zorlu bulmacalarla dolu tam 75 farklı bölümden oluşuyor.

lara-croft-go-android-goruntu1
Lara Croft GO Android İçin Muhteşem Dünyasıyla Yayınlandı

Oyun içi kontrollerin oldukça başarılı hazırlandığı ve Hitman GO gibi kaliteli oyunların da yapımcısı olan Square Enix tarafından hazırlanan Lara Croft GO oyununu iOS cihazınıza indirmek için ve Android için doğrudan telefonunuza yüklemek için Lara Croft GO indir bağlantısına veya Google Play Store‘dan indirmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!