Lara Croft GO Android İçin Muhteşem Dünyasıyla Yayınlandı!

Andronova
Yazar Andronova

Bilgisayar oyunlarındaki yeri başka olan, Tomb Raider serisiyle hayatımıza giren ve birlikte geçirdiğimiz macera ve aksiyon dolu zamanlarla bir çoğumuzun aşık olduğu “bacımız” Lara Croft, şimdi akıllı telefonlarımızda yeni bir bulmaca-macera oyunuyla bizlerle buluşuyor.

Teknoloji destek

Kısa süre önce iOS ve şimdi de Android için yayınlanan Lara Croft GO oyunu, muhteşem grafikleri, etkileyici hazırlanmış 5 ana etaptan oluşan, birbirinden zorlu bulmacalarla dolu tam 75 farklı bölümden oluşuyor.

lara-croft-go-android-goruntu1
Lara Croft GO Android İçin Muhteşem Dünyasıyla Yayınlandı

Oyun içi kontrollerin oldukça başarılı hazırlandığı ve Hitman GO gibi kaliteli oyunların da yapımcısı olan Square Enix tarafından hazırlanan Lara Croft GO oyununu iOS cihazınıza indirmek için ve Android için doğrudan telefonunuza yüklemek için Lara Croft GO indir bağlantısına veya Google Play Store‘dan indirmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Teknoloji destek
ETİKET:
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir