Lenovo Vibe C2 Power duyuruldu!

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Lenovo, Vibe C2 Power cep telefonunu duyuruldu. Yeni cihazın özellikleri, Vibe C2 Power ile Lenovo Vibe C2 arasındaki farkları ve ne zaman tanıtıldı detayları yazımızda.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Lenovo C2‘nin yeni bir versiyonunu duyuruldu. Lenovo son zamanlarda sıkça bilgisayar konusunda gündemde. Fakat Lenovo Vibe serisiyle birlikte artık mobil anlamda da kendini piyasada tanıtmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde yapılan bu duyuruda Lenovo Vibe C2 Power ne gibi yeniliklerle gelecek. Bu duyuru ile cihazın belli başlı bazı özellikleri ve detaylarıda paylaşıldı. Bu detaylar neler ? haberimizde detaylı bir şekilde inceliyoruz. 

Lenovo Vibe C2 Power duyuruldu!

Lenovo Vibe C2 Power Özellikleri 

Lenovo Vibe C2’nin gelişmiş bir üst versiyonu olarak duyurulan Vibe C2 Power‘ın teknik detaylarına bakacak olursak. 5 İnç büyüklüğünde bulunan cihaz, 720 p çözünürlük sunmaktadır. 8 MP arka kamera ve 5 MP ön kamerası ile de pek iddalı olmasada kullanılabilir. İşletim sistemi olarak Android 6.0 Marshmallow kullanılmıştır. 16 GB dahili depolama alanı sunmaktadır. 1 Ghz hızında 4 çekirdekli MT6735P işlemci kullanılmıştır. 

3500 mAh kapasiteli batarya kullanımı da piyasada bulunan cihazlara orantılı olarak üretilmiştir. Lenovo Vibe C2 Power’da ek olarak 2 GB Ram kullanılmıştır. 155 Gram ağırlığında bulunan cihazın boyutu ise 9,54 mm olarak şık bir tasarıma sahip. Ek olarak 4G LTE bağlantısı ile de 4.5 G hızında internet erişimi gerçekleştirebilmemiz sağlanmıştır. 


Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 13:46

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak