Lenovo’nun CEO’su Yeni Moto 360’ın Görüntülerini Mi Paylaştı?

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Akıllı saat pazarının hızla kızıştığı şu günlerde, firmalar ürettikleri akıllı saatleri daha lüks ve kullanışlı hale getirmeye devam ediyor. Motorola’nın Lenovo tarafından satın alınmasından sonra, firmada ciddi yenilikler yapılıyorken, Lenovo‘nun CEO’su Yang Yuanqing, kendi kişisel Weibo sayfasından, yeni Moto 360‘a veya Lenovo markası altında yapılacak kendi akıllı saatine yönelik görüntüleri paylaştı ve ardından kısa bir süre içerisinde de sildi.

Teknoloji destek

Android taradındaki en güçlü akıllı saat olarak görülen Moto 360‘ın uzun süre yerini koruduğu liderlik konumundan sonra, MWC 2015’te tanıtılan Android Wear işletim sistemini kullanan Huawei Watch ile LG Watch Urbane ve son olarak Apple Watch‘ın tanıtılmasının ardından, akıllı saat pazarındaki dengeler değişiyor.

Lenovo’nun CEO’su tarafından paylaşılan görüntüler, Moto 360’a oldukça benziyor. Eğer bu görüntüler, Lenovo’nun kendi markası altında çıkaracağı akıllı saatine yönelik yaptığı çalışmalara ait ise, firmanın çok eleştiri alacağı kesin. Çünkü görüntülerdeki akıllı saat Moto 360’ın adeta kopyası (eğer kendisi değilse).

yeni-moto-360-resim
Lenovo’nun CEO’su Yeni Moto 360’ın Görüntülerini Mi Paylaştı?

Dilerseniz daha önce yaptığımız detaylı karşılaştırmasını inceleyebilirsiniz.

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir