LEO Privacy Guard İle Uygulamalarınızı Kilitleyin ve Gizliliğinizi Arttırın

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Günlük hayatımızın her alanında kullandığımız ve bir çok işimizi artık cebimizdeki bu teknoloji harikalarıyla yaptığımız akıllı telefonlar, beraberinde bazı güvenlik ihtiyacını da ortaya çıkardı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Yüklediğimiz yüzlerce uygulama ile veri kullanımı arttıkça, güvenlik sorunları da artmaya başlamakta ve bazı şirketler kullanıcıların bu ihtiyaçlarına yönelik faydalı uygulamalar geliştirmekteler.

Gerek içerdiği özel bilgiler gerek ise başkalarının erişimine kapatılması gereken önemli uygulamalarımız için, istediğimiz uygulamayı kilitleyerek erişimi sınırlandıran LEO Privacy Guard uygulaması, telefonunuzdaki bilgilerinizin gizliliğini sağlıyor.

leo-privacy-guard-goruntu1

Uygulama Kilitleme, resimler, videolar, SMS mesajları ve arama bilgileri gibi önemli veriler için Gizlilik Koruması, Uygulama Yönetimi gibi oldukça faydalı işlevleri olan LEO Privacy Guard uygulamasını doğrudan telefonunuza indirmek için LEO Privacy Guard indir bağlantısına veya Google Play Store‘dan Android için play.google.com/store/apps/details?id=com.leo.appmaster&utm_source=andronova.net indirebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak