Leoht Çanta ile Cihazlarınızı Şarj Edebilirsiniz (Prototip)

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Leoht teknoloji severler için bir çanta geliştirdi. Bu çanta için ¨bana göre değil¨ diyebilecek pek çok takipçimiz olduğu gibi ¨Ben de istiyorum¨ diyebilecek  pek çok okuyucumuz olduğuna da inanıyorum.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Çanta dışı siyah deriden klasik görünümlü bir kadın çantası olarak dizayn edilmiş.(şimdilik) Ama aslen ¨modern zaman¨ özellikleri ile alıcıların karşısına çıkıyor. Çanta’nın içine yerleştirilmiş 6000 ve 10.000 mAh’lık batarya ve iç ışıklandırma bulunuyor. Tabi gizli çanta gözünü de atlamamak lazım…

Pilli çanta sayesinde cep telefonları ya da USB ile şarj edilebilecek cihazları çantada dururken ya da yolda giderken hızlıca şart etmek mümkün hale geliyor.

Pek çok kez sırt çantalarının ya da kol çantalarının içinde kalem, anahtar gibi küçük cisimleri ararken çantanın içinin karanlığından ya da ortam karanlığından şikayet edilir. Çanta buna da bir çözüm sağlıyor ve LED iç ışıklandırma sistemiyle alıcıların karşısına çıkıyor.

LeohtFB

Çantanın bir de  para, cüzdan, kimlik gibi eşyaların konabileceği gizli gözü bulunuyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu sistemlerin çantaya entegre edilmesi çantanın ciddi anlamda ağırlaşmasına neden oluyor. Çantanın boş hali aşağı yukarı 1.5, 1.8kg civarı. Bu rakam bazı okuyucularımız için az gibi gelse de çantanın içine laptop, cep telefonu ve kişisel eşyalar konduğu zaman omuzlarda ciddi bir ağırlık taşınmış oluyor.

Leoht Kurucularından Carnise McIntosh bu handikapların bilindiğini ve prototip üzerinde çalışmalarını devam edip, ağırlığı düşürüp, teknolojiyi artırmayı planladıklarını söylüyor. Çantanın fiyatının 300-350$ arası olması bekleniyor.

Çanta Kickstarter’da ön siparişe açık ve bahar mevsiminin başında dağıtımın başlaması bekleniyor.

leoht-tech-canta-2

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak