Let’s Golf! 3 HD Tamamen Ücretsiz ve Android Market’te, Hemen Yükleyin!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Gameloft‘un spor türündeki popüler serisi Let’s Golf’ün üçüncü oyunu olan Let’s Golf 3! HD, Android Market’te tamamen ücretsiz olarak yayınlandı! Geliştiricinin Android platformu kullanıcılarına özel olarak sunduğu bu fırsat, GT Racing: Motor Academy‘nin ardından ikinci bir oyunun daha cihazlarımıza bedava yüklenebilmesini sağlıyor!

Andronova

Kendi karakterinizi oluşturabileceğiniz yeni özelliklerle donatılmış olan Let’s Golf 3!, serinin diğer oyunlarından çok daha kapsamlı. Android Market‘ten ücretsiz olarak edinebileceğiniz oyunun içeriği şu şekilde;

  • Çin Seddi’nden Uzay’a uzanan 6 farklı golf pisti
  • Her pist 3D grafiklerle desteklenmiş, bu sayede oyunlarınız sırasında harika şelaleleri ve yemyeşil ormanları göreceksiniz.
  • Aynı cihaz üzerinden ya da çeşitli bağlantılarla 4 oyuncuya kadar çoklu oyuncu desteği
  • Oyunlarınız sırasında arkadaşlarınızla sohbet edin.
  • Yüzlerce kombinasyon oluşturabileceğiniz ayarlarla kendi karakterinizi oluşturun.

Oyun, serisindeki diğer yapımlardan oldukça farklı. Dört kişiye kadar karşılıklı maçlar yapabiliyorsunuz ya da çevrimiçi olmayan arkadaşınızla karşılaşmak istediğinizde bir pistteki oyununuzu tamamlayıp arkadaşınıza gönderebiliyorsunuz. Eğer cihazınız destekliyorsa, karşılıklı oyunlarınızda sıra rakibinize geçtiğinde onun oyununu kendi cihazınızdan görüntüleyebiliyorsunuz.

Gameloft’un bu popüler oyununu Android kullanıcıları için ücretsiz olarak sunmuş olmasının başlıca sebebi; Stamina özelliğini eklemiş olmasıdır. Bu özelliğe göre; golf pistlerindeki her delik 1 Stamina puanı anlamına geliyor. Başlangıç olarak 10 Stamina puanınız bulunuyor. Puanınız her gün yenileniyor. O gün için daha fazla oyun oynamak için oyun içi ödeme sistemiyle yeni Stamina puanları satın almanız gerekiyor. Bunun dışında oyunun orjinalinden hiçbir farkı bulunmuyor.

Oyunun detaylı görsellerine ve indirme bağlantısına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Let’s Golf 3! HD oyunu tamamen ücretsizdir. Oyunun .apk uzantılı yükleme dosyasını buradan indirebilirsiniz. Bu dosyayı telefonunuza kopyalayın ve herhangi bir dosya yöneticisi ile yükleyin. Bu yöntem tamamen legaldir.

Dilerseniz buraya tıklayarak oyunun Android Market Web Mağazası’ndaki sayfasına ulaşarak edinebilirsiniz.

Kaynak: DroidGamers

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın