LG, 7 Ağustos’ta Tanıtacağı Optimus G2 için Davetiye Dağıtımına ve Reklam Çalışmalarına Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG’nin yeni nesil Optimus G modelini 7 Ağustos’ta New York’ta düzenleyeceği etkinlik kapsamında görücüye çıkaracağı artık kesinleşti. Güney Koreli üretici etkinlik için davetiye dağıtımına başlarken, söz konusu davetiyede G ve 2’ye yapılan vurgu, telefonun Optimus G2 adını alacağını ortaya koymaktadır. Etkinliğe bir aylık bir süre var ve LG bu süreçte telefona olan ilgiyi artırmak adına YouTube kanalıyla videolar yayınlayacak. Yayınlanan ilk videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

teknik destek

LG, yayınladı video ile Optimus G’nin devamı niteliğinde olması beklenen telefon için “Bana göre G’den daha mükemmelsin” sloganı ile Optimus G2’nin selefinden çok daha fazlasını sunacağını iddia ediyor.

LG, geçtiğimiz ay yaptığı yazılı basın açıklamasında yeni nesil Optimus G2’de Qualcomm’un Snapdragon 800 çözümüne ve Adreno 330 grafik birimine yer vereceğini açıklamıştı. 2.3GHz frekans hızında çalışması beklenen telefonda pazara bağlı olarak 2 ya da 3GB RAM yer alacak. Sahip olduğu işlemciyle birlikte Ultra HD video kaydına olanak sağlaması beklenen telefonda Miracast özelliği sayesinde 2560 x 2048p çözünürlüğe kadar kablosuz görüntü aktarımı da sağlanabilecek.

Multimedya yeteneklerinin ön planda olması beklenen telefon Optik Görüntü Sabitleme teknolojine sahip 13MP çözünürlüklü kamera yer alacak. Android 4.2.2 ile çalışması beklenen Optimus G2’de 5.2-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü IPS LCD ekranın yer alması bekleniyor. LG  daha önce bazı modellerinde yaptığı gibi Amerika lansmanı öncesi telefonu Güney Kore’de resmiyet kavuşturabilir.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!