LG, Android 6.0 Marshmallow Güncelleme Listesini Yayınladı!

media 12764

Kısa süre önce Google tarafından duyurulan ve 3’üncü Beta sürümünü yayınlanarak resmi olarak ismi kesinleşen Android 6.0 Marshmallow versiyonunun ardından, Android kullanıcılarının gözleri, üreticilerin Android 6.0 güncellemesini ne zaman yayınlanacağı haberlerine odaklandı.

Andronova

İlk olarak Samsung tarafından yapılan ve “Samsung Android 6.0 Marshmallow Güncelleme Takvimini Yayınladı” başlıklı haberimizde sizlere duyurduğumuz yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Şimdi, akıllı telefon pazarının diğer büyük oyuncularından LG de Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacak akıllı telefon modellerini duyurdu.

android-6-0-marhmallow

Paylaşılan bilgilere göre LG G3, LG G4, G Flex, G Flex 2 ve G Pad 10.1 modellerinin Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacak cihazlar olarak belirlendiği açıklandı.

Önemli bir diğer ayrıntı ise, paylaşılan listede LG G2 modelinin yer almaması. Milyonlarca kişinin kullandığı G2 modelinin Android Marshmallow sürümüne güncellenmeyecek olması, LG için kötü bir etki yapabilir.

Umarız, yeni Android sürüm güncellemelerine karşı üreticiler artık politikalarını değiştirir ve yeni modelleri satma politikası yerine kullanıcı memnuniyetini ön plana atarlar. Çünkü ancak müşteri memnuniyeti o markanın satılmasını sağlar.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın