LG; Android, iOS ve Windows Phone 8 Fotoğraf Yazıcı

LG; Android, iOS ve Windows Phone 8 Destekli mini Fotoğraf Yazıcısını CES 2014’te Sergileyecek!

Andronova

LG geçtiğimiz yıl eylül ayında duyurusunu gerçekleştirdiği Pocket Photo ile mobil cihazlarda yer alan görüntülerin ya da çizimlerin anında basılmasını sağlıyordu. 7.2 x 12.1 x 2.4 cm boyutlarında olan cihaz 212 gram ağırlığındaydı ve kolay taşınabiliyordu. Güney Koreli üretici tüketicilerin ilgisini çekmeyi başaran cihazın ikinci jenerasyonunu ise CES 2014‘te sergileyecek.

Pocket Photo 2 olarak isimlendirilen mini baskı cihazının detayları ise Güney Koreli firma tarafından bir süre önce açıklanmıştı. LG Pocket Photo 2 selefinden daha ince bir gövdeye sahip olacak ve pil tarafında önemli gelişmeler içerecek. Yazıcı tek şarjla 30 fotoğrafın yazdırma işlemini gerçekleştirebiliyor. Yeni nesil cihazda ayrıca baskı çözünürlük seviyesi 600 DPI’ye çıkarılmış durumda.

Android, iOS ve Windows Phone 8 işletim sistemlerini destekleyen Pocket Photo 2’de yazdırma işlemi NFC ya da Bluetooth üzerinden sağlanıyor. Android cihazlarda ayrıca Pocket Photo ile yazdırılacak uygulamalar üzerinde düzenlemeler sağlanabiliyor.

Fiyatı henüz açıklanmayan mini yazıcıda Zink teknolojisi kullanılıyor. Bu sayede yazdırma işlemi esnasında ısınma ile aktive olan özel kağıt üzerine mürekkepsiz bir baskı yapılıyor. Cihazda herhangi bir toner ya da kartuş yer almıyor. Pembe, sarı ve beyaz renklere sahip LG Pocket Photo 2’nin ayrıntılarını önümüzdeki hafta başlayacak CES 2014’te göreceğiz.

phpebkdlw

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.