LG G Flex 2 Duyurudan Önce Sızdırıldı!

Andronova
1 Minimum Okuma

LG’nin geçen sene satışa sunduğu ve kavisli gövdesi ile dikkatleri çeken Flex serisinin yeni üyesi ortaya çıktı. LG G Flex 2 olarak adlandırılacak telefonun, Pazartesi günü düzenlenecek özel bir etkinlikte tanıtılması ve Çarşamba günkü CES fuarında görücüye çıkması bekleniyordu. Bugün gelen sızıntıda, telefon tanıtılmadan önce bir görüntüsü ortaya çıkmış oldu.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Sızan fotoğrafa baktığımızda, telefonun selefi ile aynı tasarım çizgilerini koruduğu gözüküyor. LG G3′ ün tasarım çizgilerini andıran bir gövdeye sahip gözüken Flex 2’nin ekran boyutunu ise tahmin etmek şimdilik mümkün değil. Kavisli gövde dışında, ufak çizikleri kendi kendine tamir edebilen Flex’in halefinin de bu özelliğe sahip olması bekleniyor. Qualcomm’un yaptığı tanıtıma göre telefonda Snapdragon 801 ya da Snapdragon 805 işlemcinin bulunması beklenirken, ekran çözünürlüğün de 1080P‘ye yükselmesi olası.

LG G Flex 2

Aşağıda LG’nin G Flex 2 için yayınladığı promosyon videosunu da izleyebilirsiniz:

dkQKIpOLzR4[/vidoe]

LG, kavisli tasarımı geliştirmeyi sürdürüyor, ve belki de ileride tamamen katlanabilen telefonlar üretecek. Flex gibi kavisli telefonlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir