LG G Flex 2, Şubat 2015’te CES’te Duyurulacak

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG G Flex 2, Şubat 2015’te CES’te Duyurulacak

teknik destek

LG’nin diğer üreticilerin telefon modellerine göre daha standart dışı görünüme sahip, eğik telefonu G Flex‘in yeni modeli olan LG G Flex 2, Şubat 2015’te düzenlenecek CES‘te duyurulacak.

Duyurulacak cihazın teknik özellikleri gibi bazı kilit bilgiler henüz bilinmese de, G Flex 2‘nin büyük yenilikle geleceği belirtiliyor. Cihaz yüksek çözünürlüklü plastik alaşımlı Full HD OLED ekranla gelecek ve kendi kendini onarabilen kaplama teknolojini kullanacak.

Ancak bu G Flex‘in tek özelliği değil. İsminden de anlaşıldığı üzere, cihaz ciddi oranda eğililebiliyor ve sonrasında herhangi bir hasar almadan tekrar eski formunu alıyor. Arka yüzeyinin de kendi kendini onaran bir teknolojiyle üretilmesi, G Flex’i zor şartlara uygun hale getiriyor.

CES 2015, Şubat ayının 6’sında başlayacağını hatırlatalım.

lg-g-flex-2-2

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın