LG G Flex 2 ve Vu 4 Resmen Doğrulandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG G Flex 2 ve Vu 4 Resmen Doğrulandı: Son birkaç hafta boyunca mobil dünyasını en fazla meşgul eden konu LG G3 oldu. Telefon  beş ülke altı şehirde düzenlenen global lansmanlar kapsamında tüketicilerin beğenisine sunuldu. LG, 2014 yılı amiral gemisi için anavatanı Güney Kore’de başkent Seul’de de bir etkinlik düzenledi. Şirket etkinliğinde yanında ayrı bir basın açıklaması da düzenledi.

teknik destek

Güney Koreli teknoloji devi düzenlediği ikinci etkinlikte yılın ikinci yarısında raflarda olacak iki devam modelini resmen açıkladı. Bunlardan biri kısa süre önce bir haberimize konu olan LG G Flex 2 oldu. Bir diğer model ise bir süredir mobil dünyasından uzak olan Optimus Vu serisinin devam modeli olacak.

LG G Flex 2 ve Vu 4 Resmen Doğrulandı

LG G Flex 2 modeline ilişkin ilk bilgiler @evleaks tarafından ortaya atılmıştı. Popüler bilgi kaynağına göre benzersiz bir özelliğe sahip olacak akıllı telefon 2015’in ilk çeyreğinde satışta olacak. Evleaks ve LG yetkililerinin açıkladıkları tarih uyuşmasa da, şu ihtimali göz önünde bulundurmak gerekir; LG muhtemelen Noel tatiline yakın ikinci nesil esnek OLED ekranlı telefonu duyuracak ve cihaz ilk olarak Güney Kore’de satışa sunulacak. Telefonun uluslararası arenada boy göstermesi ise önümüzdeki yılın ilk çeyreğini bulabilir.

LG’nin yılın ikinci yarısında tanıtacağı 4. nesil Vu serisi akıllı telefon ise sürpriz bir gelişme olarak değerlendirilebilir. Güney Koreli üreticiyi halihazırda büyük ekranlı telefonlar kategorisinde temsil eden G Pro serisi zaten var. Üstelik Optimus Vu  akıllı telefon serisi özellikle 4:3 ekran oranıyla kullanıcıların pek de ilgisini çekmeyen bir tasarıma sahip. LG’nin Vu 4 modelinde nasıl bir tasarım sergileyeceği ya da mevcut ekran oranını devam mı edeceği noktasında önümüzdeki haftalarda daha fazla bilginin ortaya çıkması bekleniyor.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!