LG G Flex 2’nin Kendini Yenileyen Malzemesi Nasıl Mı Çalışıyor [Video]

media 14000

Bu yıl CES 2015’in en dikkat çeken ürünü şüphesiz LG G Flex 2 oldu. Özellikleriyle ve görünümüyle bir çok kişinin beğenisini alan cihazın en önemli artılarından birisi de, bir önceki G Flex modeline göre %80 daha hızlı kendini yenileyen malzemesi.

Andronova

Bunun tam olarak ne olduğunu soran okurlarımız da oldu. Size, LG’nin geliştirdiği teknolojiyle ham maddesinde değişiklik yaptığı yeni nesil plastik malzemenin kullanıldığı G Flex 2’nin arka kapağının, çizildikten sadece 10 saniye içinde tekrar yenilenerek eski halini almasından bahsediyorum. Bu muhteşem teknoloji sayesinde G Flex 2’nin arka kapağını cebinizde veya yere düştüğünde çizdirmek için çok çaba sarf etmeniz gerekiyor.

Sınırlı da olsa camlarda da kullanılan bu teknoloji geleceğin oyuncaklarında bolca kullanılacak. Gelecekte ürünler hep ilk günkü gibi “tazeliğini” koruyacağa benziyor.

Gelin hep beraber LG G Flex 2’nin kendi kendini yenileyen arka kapağının nasıl çalıştığını izleyelim:

PAzoGAzdjfg” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

bk3nX5AEY8w” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın