LG G FLex için KitKat, LG G2 içinse Knock Code Özelliği Ülkemizde Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

!–Ads1–>Dünya genelinde piyasaya sürülen kavisli ekrana sahip ilk akıllı telefon LG G Flex için Android 4.4.2 KitKat güncellemesi ilk olarak mart ayı içerisinde başlamış ve güncelleme kademeli olarak farklı bölgelerde dağıtıma sunuluyor. Söz konusu güncellemenin şu an ülkemiz kullanıcılarına ulaştığı rapor edilirken, Android 4.2.2 ile duyurulan telefon, Android 4.3 güncellemesini direkt atlayarak KitKat’e sahip oldu.

teknik destek

6-inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü OLED ekranla donatılan, esnek pil ve kendisini onarabilen özel yapımlı arka kapağıyla ve ayrıca güçlü donanımıyla geçtiğimiz yıl mobil dünyasının dikkat çeken telefonlarından biri olmayı başaran LG G Flex modelinde Android 4.4.2 güncellemesiyle ciddi bir performans artışı sağlanıyor. Knock ON, web tarayıcısı, kamera açılışı, fotoğraf çekimi, galeri açılışı, fotoğraf görüntüleme ve rehber açılışında önemli ölçüde bir hızlanmanın yaşandığı telefona ayrıca Knock Code özelliği de ekleniyor.

Bağlantı iyileştirmeleri, güvenlik gelişmeleri, beyaz durum çubuğu simgeleri, kablosuz yazıcı desteği, gelişmiş RAM kullanımı ve pil ömründe iyileştirmeler güncelleme kapsamında yer alan diğer yenikler oldu.

Bir başka güncelleme haberimiz ise LG G2’ye ilişkin. Android 4.4.2 güncellemesini haftalar önce ülkemizde almaya başlayan telefon için yayınlanan yeni güncelleme Knoc Code güvenlik özelliğini telefonlara getiriyor. Ayrıca QuickWindows pencerenin işlevleri artırılırken, söz konusu pencere için artık kilit ekran kullanılıyor.

Güncellemeyi LG PC Suite ya da telefonda “Ayarlar > Telefon Hakkında > Sistem güncellemeleri” bölümünden kontrol edebilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın