LG G Flex’in Ekranı Oldukça Dayanıklı Görünüyor! [Video]

LG,  esnek ve kavisli ekrana sahip G Flex modeliyle bir ilki gerçekleştirmemiş olsa da, açıkçası Samsung’un Galaxy Round modelinde daha fazla popüler olmayı başardı. Yukarıdan aşağı şeklinde kavisli bir tasarım sunan telefon kavisli batarya sahip ilk telefon olma özelliğini  gösteriyor. LG’nin P-OLED ekran kullandığı ilk telefon olma özelliğini de gösteren G Flex arka bölümde kullanılan özel malzeme sayesinde kendi kendini onarabilme özelliğini de sahiptir. Telefon bu sayede çizik ya da sıyrıkları kısa süre içerisinde kapatabiliyor.

teknik destek

LG G Glex halihazırda Güney Kore’de tüketicilere sunulmuş durumda ve yıl bitmeden dünyanın birçok noktasında satışa sunulacak. Şirket bir yandan yayınladığı videolarla  telefona ait özellikleri ön plana çıkarmaya devam ediyor. LG yayınladığı son video ile esnek ekranın ne denli dayanıklı olduğunu gözler önüne seriyor. 40 kg ağırlığa kadar dayanıklı olan esnek ekran, olası üzerine oturma ya da istem dışı elle basma durumlarında herhangi bir hasar oluşumuna izin vermeyecek.

8.7mm kalınlık, 177 gram ağırlık, 6-inç boyutunda HD çözünürlüklü esnek P-OLED ekran, 32GB dahili depolama, 2GB RAM, 13MP arka ve 2.1MP ön kamera, 2.26GHz’de çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemci, Android 4.2.2 işletim sistemi ve 3.500mAh kapasiteli batarya LG G Flex’in öne çıkan teknik özellikleri.

Lg-g-flex

LG G Flex’in kendini onarabilme ve dayanıklılık videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

SphEAlsrRoo” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

kaynak: ausdroid

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir