LG G Flex’in Uluslararası Lansmanı 3 Aralık’ta Gerçekleşecek!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

2013’ün en dikkat çeken akıllı telefonlarından biri olan LG G FLex, bir süre önce Güney Kore’de satışa sunuldu. Telefonun en dikkat çeken özelliği ise yukarı-aşağı şeklinde kavisli bir tasarım sunan yapısı olsa gerek. Telefonda ayrıca esnek bataryaya yer veriliyor.

Andronova

LG resmi kanallar yoluyla kısa süre içerisinde telefonu Güney Kore sınırları dışına itmek istediğini açıklamıştı. LG G Flex dünya genelinde tüketicilerden nasıl bir tepki görür şu an için kestirmek zor, ancak mobil dünyasına yeni bir heyecan getirdiği kesin.

LG kısa süre önce dağıtımını gerçekleştirdiği davetiyelerle esnek ve kavisli ekrana sahip telefonun uluslararası lansmanının 3 Aralık‘ta Hong Kong’da yapılacağını belirtti. Tanıtım sonrası modelin bazı ülkelerde satışa sunulması bekleniyor. Kimi ülkeler ise LG G Flex’e 2014 yılının ilk günlerinde kavuşacak. LG G Flex’ün ülkemiz kullanıcılarına da sunulması bekleniyor. Cihaz, Güney Kore’de 940 dolardan satışa sunuldu. Dünya genelinde sergileyeceği fiyat ise merakla bekleniyor.

Tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken telefonda teknik özellikler de yine göz dolduruyor. 6-inç boyutunda HD (720 x 1280p) çözünürlüklü OLED ekran, 2.26GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemci ve Adreno 330 GPU, 8.7 mm, 177 gram ağırlık, 3MP çözünürlüklü arka ve 2.1MP ön kamera, 2GB DDR3 RAM, Android 4.2.2 işletim sistemi, 3.500mAh kapasiteli pil ve Hi-Fi (24 bit / 192 kHz) ile stüdyo kalitesinde ses deneyimi telefonun öne çıkan teknik detayları.

SphEAlsrRoo” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Z-W66HINFLg” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

kaynak: unwiredview

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.