LG G Pad 8.3 için Android 4.4.2 KitKat Güncellemesi Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz yıl ağustos sonunda Berlin’de düzenlenen IFA etkinliğinde, uzun bir aradan sonra Android tablet kategorisine LG G Pad 8.3 ile merhaba diyen LG, 8.3-inç büyüklüğünde 1.920 X 1.200p ekranlı ve 1.7GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 600 işlemcisinden güç alan iddialı tablet modeli için kapsamlı bir yazılım güncellemesi yayınladı.

teknik destek

Android 4.2 ile satışa sunulan LG G Pad 8.3 yeni yazılım güncellemesiyle direkt Android 4.4.2 sürümüne erişiyor. Amerika’da LG’nin destek aracı LG Mobil Support Tool, Avrupa’da ise OTA (şebeke üzerinden) dağıtılan KitKat güncellemesi tablete birçok yeniliği getiriyor.

Yeniliklerin yanında gelişmiş bir sistem performansına da kavuşan LG G Pad 8.3’ün güncellemeyle birlikte sahip olduğu gelişmeler şu şekilde; LG’nin son dönemlerde en çok beğenilen güvenlik çözümü Knock Code, geliştirilmiş sistem performansı, şeffaf durum çubuğu simgeleri, kilit ekranda tam ekran müzik çalar, kablosuz yazıcı desteği, sürükleyici mod ve LG’nin yerleşik uygulamalarının çoğu için güncelleme.

LG G Pad 8.3 tabletinizde güncellemeyi elle sağlama işlemini “Ayarlar> Cihaz Hakkında> Yazılım güncelleme> Şimdi kontrol et” bölümünden yapabilirsiniz. LG G2 tasarımından ilham alınarak oluşturulan (arka bölüme yerleştirilen fiziksel butonlar dışında) LG G Pad 8.3’ün kısa süre içerisinde ülkemizde yaygın şekilde satışa sunulması bekleniyor.

nu9ebuda

kaynak: android.gs

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir