LG G Watch, Google Play Satış Mağazasında Göründü

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Akıllı saat teknolojisinin bu gün böylesine popüler olmasının en büyük sebebi Samsung olmuştur. Galaxy Gear başarılı yada başarısız bir üründür bu ayrı bir tartışma konusu olabilir ama son kullanıcılarında artık akıllı saat takabileceklerine Samsung insanları inandırmıştır.

teknik destek

Sony ise Smart Watch ve Smart Watch 2 ile kullanıcıların gönlünde taht kurmuş bir akıllı saat üretmişti. Özellikle Galaxy Gear’ın yarı parasına satılması ise bu ürünün öne çıkmasının en önemli sebebiydi. Akıllı saat teknolojisinde Çin menşeli onlarca ürün bulunmakta ama bu ürünlerin yapabildikleri ve pil güçleri şimdilik istenen noktada değil.

Samsung-Galaxy-Gear-vs-Sony-SmartWatch-2

Kullanıcılar artan telefon boyutlarından  dolayı sürekli cep telefonunu çantalarından yada ceplerinden çıkartmak yerine artık saatlerinden birçok işlemi yapabilmek istiyorlar. Bununla birlikte telefonların pil durumları da büyük önem kazanmaktadır. Üreticiler bu durumu aşarlarsa akıllı saat teknoloji büyük bir atılım gerçekleştirecektir diye düşünüyoruz.

Samsung ve Sony’den sonra LG’de akıllı saat işine gireceğini ve G Watch adını verdiği akıllı saatini çok yakında satışa sunacağını açıkladı. Açıklamanın üzeriden  çok geçmeden dün itibariyle Almanya Google Play Store’da G Watch görüntülendi. 400 MAh pil gücü ile geleceği kesinleşen G Watch’ın yanlışlıkla Play Store’a konduğu belirtilmesi üzerine aşağıdaki ekran görüntüsü hemen marketten kaldırıldı.

image-LG-G-Watch

Kaynak: adroidbeat

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir