LG G Watch Urbane LTE Geliyor, Ancak Android Wear Olmayacak!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Akıllı saatlerin artık çok daha stabil hale geldiği şu günlerde, konfor, şık görünüm ve donanım olarak ön plana çıkmak isteyen üreticiler arasında yer alan LG’nin, geçtiğimiz haftalarda tanıttığı yeni lüks akıllı saati LG Watch Urbane’in duyurulması ve fiyatının belli olmasından sonra, Koreli firma şimdi de yeni akıllı saati LG G Watch Urbane LTE’yi duyurdu.

Sponsorlu reklam

LG G Watch Urbane LTE, 1 GB RAM’e ve 4G arama imkanına sahip olacak ve Android Wear işletim sistemini kullanmayacak. LG LTE olmayan saati Watch Urbane’de lüks olmaya önem vermiş ve Watch Urbane LTE’de ise sadece donanım ve LTE değil, aynı zamanda 700mAh bataryası ile de uzun süreli kullanıma odaklanmış.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

LG’nin yeni akıllı saatinde belkide Android Wear kullanmamasının ardındaki yatan asıl sebep, batarya süresini uzatmak istemesidir. Çünkü Android Wear’in ciddi şekilde bataryayı tükettiği biliniyor.

Sponsorlu reklam

LG-G-Watch-Urbane-LTE-1

Görünüm olarak ta Watch Urbane’den pek farklı olmayan yeni Watch Urbane LTE, IP67 su geçirmezlik sertifikasına da sahip ve önümüzdeki günlerde başlayacak olan MWC 2015’te tanıtılacak.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

LG-G-Watch-Urbane-LTE-2 LG-G-Watch-Urbane-LTE-3

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak