LG G2 için Android 4.4 Güncellemesi Ne Zaman Başlayacak?

blank

Android 4.4 KitKat’in tanıtılması üzerinden bir ay geçti. Şu an için Nexus modeller, HTC One ve Galaxy S4’ün Google Play versiyonları ve Moto X, Android 4.4 güncellemesine kavuşmuş durumda. Diğer Android üreticilerinden ise güncellemeye ilişkin açıklamalar gelmeye devam ediyor. Gelen haberlere göre Samsung ve HTC ocak ayında üst seviye cihazları için Android 4.4 güncellemesini başlatacak. Sony ise 2014’ün ilk çeyreğinde ilk olarak Xperia Z serisi için Android 4.4’ün dağıtımına gerçekleştirecek.

teknik destek

Bir başka Android üreticisi LG ise resmi Twitter hesabı üzerinden LG G2 için Android 4.4 güncellemesinin takvimini soran bir kullanıcıya dağıtımın 2014’ün ilk çeyreğinde başlanacağı bilgisini verdi. Net bir tarih verilmedi, fakat LG G2 sahipleri en geç mart ayında Android’in en güncel sürümüne kavuşmuş olacak.

Nexus 5’in ilham kaynağı olan LG G2 sahip olduğu tasarım, teknik özellik ve fiyatı itibariyle birçok kesimin takdirini kazanmayı başardı. Arka bölüme konumlandırılan fiziksel butonlarla yeni bir anlayışın kapılarını aralayan telefon, stüdyo kalitesinde ses kaydı, optik görüntü sabitleme teknolojisi sunan 13MP çözünürlüklü arka kamera, 5.2-inç boyutunda Full HD çözünürlükte oldukça etkileyici ekran, 3.000mAh kapasiteli batarya ve Qualcomm’un dört çekirdekli Snapdragon 800 platformuyla yılın ikinci yarısına damga vuran modellerin başında geliyor.

lg g2

kaynak: androidnext

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!