Resmi Açıklama: LG G2 için Android 4.4 KitKat Mart Ayında Dağıtıma Başlayacak!

Son günlerde LG G2 için yayınlanacak Android 4.4 güncellemesine ilişkin birçok gelişme söz konusu. Güney Kore’de aralık ayı içerisinde başlayan güncellemenin bunda etkili olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra LG Suudi Arabistan ve Fransız taşıyıcı SFR’nin güncellemenin ocak ayında başlayacağı bilgisini vermesi Android 4.4 KitKat’in kısa süre içerisinde dağıtıma sunulacağı ihtimalini güçlü kıldı.

Andronova

Yaşanan yeni gelişmeler ise LG G2 sahiplerinin Android 4.4 güncellemesi için bir süre daha beklemesi gerektiğini gösteriyor. İlk olarak LG İtalya, Facebook üzerinden LG G2 için Android 4.4 güncellemesinin ne zaman yayınlanacağı sorusuna yanıt arayan bir kullanıcıya, söz konusu güncellemenin mart ayı içerisinde başlayacağı bilgisini verdi. Hemen ardından ise LG Suudi Arabistan, LG G2 için Android 4.4 güncellemesinin ocak ayında dağıtıma başlayacağı şeklinde atılan tweet’in yanlışlıkla atıldığını ve güncellemenin mart ayı içerisinde başlayacağını bildirmesiyle, LG G2 için sanırım artık Android 4.4 güncellemesinin tarihi de netlik kazanmış oldu.

Sonuç olarak LG G2’nin uluslararası versiyonu için telefon sahiplerinin bir süre daha beklemesi gerekecek. Güncellemenin hangi yenilikleri getireceği ise kısa süre önce YouTube kanalıyla yayınlanan videoda ortaya çıkmıştı. Bunlar; durum çubuğunda yer alan simgelerin beyaz renkte görünecek olması, yerleşik bazı uygulamalarda sanal butonların şeffaf yapıya bürünmesi, kablosuz yazıcı desteği ve performans artış. Videoya alt bölümden göz atabilirsiniz.

x_YNsuMxYPo” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.