LG, G2 için Yayımlanan Videoda Telefonun Arka Bölümünde Yer Alan Tuşların Yararlarını Gösteriyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG, geçen hafta G2 modelini tüketicilerin beğenisine sunarken, telefon için “şirket tarihinin en heyecan verici ve iddialı akıllı telefonu” sloganını kullanmıştı. LG G2 sahip olduğu donanım ile akıllı telefon platformunda üst sınırı belirlerken, telefonda arka bölüme konumlandırılan güç ve ses tuşları ise en ayırt edici detay olarak karşımıza çıkıyor.

Andronova

Önümüzdeki birkaç hafta içerisinde Güney Kore’de satışa sunulacak modelin 8 haftalık süreçte ise dünyanın birçok noktasında raflardaki yerini alması bekleniyor. LG’nin geleneksel tuş yapısından vazgeçerek telefonda yer alan fiziksel tüm butonları arka bölüme yerleştirmesi kimi kullanıcılar tarafından eleştiri alırken, önemli bir kesim ise sıra dışı bir kullanım deneyimi sunacak modeli tecrübe etmek için sabırsızlanıyor.

Şirket, lansman sonrası telefona dair kimi videoları görücüye çıkarırken, YouTube kanalıyla yayımlan son videoda ise arka tuşların yararları gösteriliyor. Söz konusu özellikler gösterilirken, gerçek hayattan alınan kimi kesitler videoya renk katıyor.

LG’nin arka bölümünde yer alan arka tuşlardan ses seviyesi ayarlanabiliyor. Yine ses tuşları yardımı ile QuickMemo uygulaması başlatılırken; iki ses tuşu arasına konumlandırılan kilit ve güç tuşu vazifelerini gören tuş, ön kamera çekimlerde deklanşör görevi yürütüyor. Videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

u97NNRpHT2I” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

LG’nin G2 modelinde yer verdiği “Misafir Modu” için yayımladığı videoya da aşağıdan göz atabilirsiniz.

Jr4sNItAs7I” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

ilgili>> unwiredview

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.