LG G2 mini için ilk Tanıtım Videosu Yayınlandı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Mobil dünyasında mini akımına dahil olan sen telefon LG G2 mini oldu. Tasarım ve teknik özellikler itibariyle geçtiğimiz yılın en dikkat çeken modellerden biri olmayı başaran LG G2’nin mini modeli de tasarım noktasında ilgi görebilir ancak söz konusu teknik özellikler olduğunda ise birçok kesim özellikle ekran noktasında hayal kırıklığına uğradı diyebiliriz.

teknik destek

LG yeni nesil mini akıllı telefonda 4.7-inç boyutunda 960 x 540 gibi artık üreticilerin giriş sev iyesinde tercih ettiği bir ekran çözünürlük seviyesi tercih ederken, işlemci tarafında ise pazara bağlı olarak Snapdragon 400 ve Tegra 4i telefonun güç birimini oluşturacak.

Güney Koreli üretici abisine göre daha mütevazı özellikler barındıran LG G2 mini için pazarlama sürecini resmen yayınladığı ilk tanıtım videosuyla başlattı. Ekrana çift tıklayarak telefonu aktif duruma ya da kilit ekrana alan Knock On özelliğiyle başlayan 13 saniyelik videoda G2 mini’nin genç kullanıcıları hedef aldığı vurgusu yapılıyor.

Yayınlanan videoya geçmeden önce dilerseniz LG G2 mini’nin diğer teknik özelliklerini de hatırlayalım: 1.2GHz’de çalışan dört çekirdekli Snapdragon 400, 1.7GHz’de çalışan dört çekirdekli Tegra 4i işlemci, 8GB dahili depolama, microSD kart desteği, 1GB RAM, pazara bağlı olarak 8 ve 13MP çözünürlüklü arka kamera, 1.3MP ön kamera, 2.440mAh kapasiteli pil, Android 4.4 KitKat işletim sistemi, 9.8mm kalınlık, 121 gram ağırlık, Bluetooth 4.0 ve NFC.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın