LG, G2 Modelinde Aksesuar uyumlu QuickWindow Arayüzüne de Yer Verecek

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Hakkındaki dedikodular yılın ilk çeyreğinden bu yana yapılan LG G2 için artık geri sayıma geçilirken, New York’ta gerçekleşecek etkinliğe bir haftalık süre kaldı. Amiral gemisi modeli için sürdürdüğü reklam çalışmalarında, diğer üreticilerden farklı bir strateji izleyen LG, telefonda yer alacak detayları aktarmaya devam ediyor.

Şirketin telefona dair ortaya çıkardığı son gelişme ise şık bir tasarım sunan kılıflar oldu. Genelde Samsung Galaxy ailesinde karşımıza çıkan kılıflar görüldüğü üzere yedi farklı renk seçeneği sunuyor. Telefonun lanse edileceği etkinlikte daha detaylı incelenecek olan kılıfların ön bölümünde dikdörtgen bir pencere yer alıyor.

Söz konusu pencere telefonda yer alan ekranın belirli bir kısmını kullanıcıya sunarken, burada birçok işlevin kontrol edilmesine de olanak sağlıyor. Pencere ekranına dokunulması ile QuickWindow arayüzü devreye giriyor ve bu bölümde saat, güncel hava durumu, alarm, müzik çalar, gelen çağrı detayları ve metin mesajlarını görmek mümkün hale geliyor.

Üst bölümde ise hoparlör ve sensör için gerekli boşluklar göze çarparken, fiyatlandırma hakkında ise açıklamada bulunulmadı.

LG, ağustos ve eylül ayları içerisinde dünyanın birçok noktasında 100’den fazla operatör tarafından satışa sunulacak telefon için 10 milyon satış hedefi ortaya koymakta. Amiral gemisi modellerini dünya genelinde satışa sunma noktasında oldukça ağır davranan LG’nin yeni amiral gemisinde ise sağlayacağı yeni pazarlama strateji ile bunu başarması muhtemel görünüyor.

2DwjRBeOe7I” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

ilgili>> AndroidCentral

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!