LG G2 ve Android 4.4 KitKat’in Önümüzdeki Hafta Buluşması Bekleniyor!

LG G2 için birkaç hafta önce Güney Kore’de başlayan Android 4.4.2 KitKat güncellemesi gelen haberler göre önümüzdeki hafta telefonun Amerika ve uluslararası versiyonu için başlayabilir. Yunan web sitesi TechManiacs tarafından ortaya atılan Android 4.4.2 yüklü LG G2 görselleriyle de desteklenmiş durumda. Söz konusu görsellerde LG G2’nin D802 başka bir ifadeyle uluslararası versiyonu olduğu görülüyor.

Andronova

MWC 2014 etkinliğinde kısa süre önce resmi duyurusunu gerçekleştirdiği LG G Pro 2 ve 3. nesil L serisi akıllı telefonların uluslararası lansmanlarını gerçekleştirecek olan LG’nin etkinlik kapsamında ayrıca tasarım ve teknik özellikleri itibariyle geçtiğimiz yıla damga vuran akıllı telefonu LG G2 için de Android 4.4.2 güncellemesini başlatması bekleniyor.

Barelona’da gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi’nde Samsung ve Sony başta olmak üzere birçok üretici üst sınıf akıllı telefonlarını görücüye çıkaracak. LG de  G Pro 2’nin yanında LG G2 Android 4.4 KitKat güncellemesiyle diğer amiral gemi modellerin tanıtımlarına olan ilgiyi azda olsa düşürmek isteyebilir.

Uluslararası versiyon için test sürecinin tamamlandığı da gelen haberler arasında. Bu ihtimalde güncellemenin birkaç gün içerisinde başlayacağı bilgisini doğruluyor. Güncellemeye ilişkin gelişmeler yaşandıkça aktarmaya devam edeceğiz.

lg-g2-kitkatLG-G2-D802-KitKat

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.