LG G2’nin 13MP Çönürlüklü Kamerası ile Çekilen ilk Video ve Fotoğraf Örnekleri Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG’nin ağustos başında New York’ta düzenlediği basın etkinliğinde ilk olarak görücüye çıkardığı LG G2, sahip olduğu donanım ve yazılım özelliklerinin yanında sıra dışı tasarımı ile dikkat çekti. İşlemci tarafından halihazırda üst sınırı belirleyen Snapdragon 800 işlemcisiyle donatılan telefonda dikkat çeken bir diğer teknik detay ise kamera tarafından karşımıza çıkıyor.

Bir önceki nesil G modelinde de 13MP çözünürlüklü bir kamera modülüne yer veren LG, G2 modelinde de her ne kadar 13MP çözünürlüklü bir sensör kullanıyor olsa da; daha güncel bir sensör, yazılımsal iyileştirmeler ve en önemlisi optik görüntü sabitleme teknolojisiyle G2’de kamera yetenekleri bir adım daha ileri taşıyor. Full HD 60fps video kaydı yine G2’nin kamera yetenekleri arasında yer alıyor.

Telefon halihazırda ön sipariş sürecinde ve kullanıcılara ulaşmış değil, ancak OptimusForum yöneticisi elde ettiği LG G2 ile bazı video ve fotoğraf çekimlerini forum sayfasında yayınlayarak telefonun kamerası hakkında bazı değerlendirmeler yapmamıza olanak sağladı.

LG G2, fotoğrafta gün ışığı ve yakın çekimlerde; videoda ise örnek çekimin yanı sıra 1080p 30fps ve 1080p 60fps çekimlerde yeteneklerini sergiledi.

Söz konusu çekimlere aşağıdan göz atabilirsiniz. Daha fazla görsel ve orijinal boyutlar için alt bölümde yer alan kaynak linki ziyaret edebilirsiniz.

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!