LG G2’nin Android 4.4 KitKat Yüklü 3 Dakikalık Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Aralık ayı içerisinde 2013 yılı tepe modeli LG G2 için Android 4.4 KitKat güncellemesini anavatanı Güney Kore’de başlatan LG’nin ocak/şubat döneminde ise güncellemeyi diğer ülkelere taşıyarak dağıtımın ikinci aşamasına geçmesi bekleniyor.

teknik destek

Android 4.4 güncellemesinin LG G2 sahiplerine hangi yenilikleri getireceği konusunda yayınlanan bir video bizlere detaylı bilgiler verdi. YouTube kanalıyla servis edilen 3 dakikalık tanıtım videosunda Android 4.4 yüklü LG G2’nin özellikle kullanıcı arayüzünde pek bir farklılık içermediğini görüyoruz. Aslında radikal anlamda pek bir değişimin yaşanmayacağı Galaxy S4 ve Galaxy Note 3 için test aşamasında ortaya çıkarılan Android 4.4 güncellemelerinden anlaşılmıştı.

Android 4.4’ün şeffaf yapısını LG G2’de de görüyoruz. Durum çubuğunda yer alan simgeler artık tamamen beyaz renkte görünecek. Bunun yanında kamera, tarayıcı ve benzeri uygulamalarda göze batan siyah ya da beyaz şeritli sanal butonlar ortadan kalktı, anlayacağınız tam ekran modları artık bizleri karşılayacak.

Ayarlar menüsünde kablosuz yazıcı desteğini yer alması, LG’nin yerleşik uygulamalarında performans artışı, cihazda genel bir performans artışı, geliştirilmiş RAM kullanımı, kamera ve pil geliştirmeleri de güncelleme kapsamında yer alan yenilikler olacak.

Analistlere göre 2013 yılını 3 milyon satışla tamamlayan LG G2’nin hedeflenen 10 milyon satış rakamına ulaşıp ulaşmayacağını bekleyip göreceğiz. LG ilk aşamada tüketicilere sunduğu siyah ve beyaz renk seçeneklerinin yanında bir de kısa süre içerisinde altın renkli G2’yi ekleyecek. Altın renkli G2 çok yakında Tayvan’da satışa sunulacak.

x_YNsuMxYPo” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Altın renkli LG G2

1389727442_1

kaynak: phonearena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir