LG G2’nin Uluslararası Versiyonu için Android 4.4.2 KitKat Güncellemesi Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Fiyat/performans noktasında geçtiğimiz yılın en iyi akıllı telefonlarından biri olarak gösterilen LG G2 için ilk olarak aralık ayında Güney Kore’de başlayan Android 4.4.2 KitKat güncellemesi şubat ayında Amerika’ya sıçramıştı. Güney Koreli üretici gün içerisinde yaptığı açıklamayla LG G2’nin uluslararası versiyonu D802 için Android 4.2.2 güncellemesinin resmen başladığını kamuoyu ile paylaştı.

teknik destek

LG şubat ayı içerisinde yayınladığı bir videoda Android 4.2 ve Android 4.4.2 yüklü LG G2 modellerini karşılaştırarak cihazdaki Knock ON, web tarayıcısı, kamera açılışı, fotoğraf çekiminde, galeri açılışı, fotoğraf görüntüleme ve rehber açılışında önemli ölçüde bir hızlanma olduğunu ortaya koymuştu. Söz konusu videoya haberin alt bölümünde göz atabilirsiniz.

Bunun yanı sıra kullanıcı arayüzünde geliştirmeler, durum çubuğu simgelerinin beyaza bürünmesi, enerji noktasında daha verimli çalışan müzik çalar, geliştirilmiş pil verimliliği, %17’lik bir performans artışı ve kablosuz yazıcı desteği güncelleme kapsamında yer alan diğer yenilikler oldu.

Ülke ve operatörlere göre kademeli olarak dağıtılan güncelleme 4K video kaydı ve ilk olarak LG G Pro 2’da yer alan Knock Kode özelliği güncelleme içerisinde yer almadı. Ayarlar> Telefon hakkında> Sistem güncellemeleri bölümünden güncelleme kontrolü yapabilirsiniz.

big

_UcvB4aD0KA” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

kaynak: gsmarena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir