LG G2’ye Jelly Bean, Sense4, TouchWiz ve LG G Flex Teması Yükleyin

Andronova
2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Tasarım, teknik özellikler ve fiyatı itibariyle geçtiğimiz yıla damga vuran akıllı telefonların başında gelen LG G2, LG G3’ün tanıtılmasına sayılı günler kalmasına rağmen popülerliğinden hala birşey kaybetmiş değil. Kullanıcıların hala ilgisini yoğun şekilde çekmeyi başaran LG G2; Galaxy S5, HTC One M8, Xperia Z2 gibi iddialı rakiplere rağmen bugün satın alınabilecek üst seviye telefonlararasında özellikle de fiyatı itibariyle ilk sıralara yazılabilecek bir cihaz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Geçtiğimiz yıl ağustos döneminde tanıtılan akıllı telefon için LG, dünyanın bazı noktalarda Android 4.4 KitKat güncellemesini başlattı. Kullanıcı arayüzünde geliştirmeler, durum çubuğu simgelerinin beyaza bürünmesi, enerji noktasında daha verimli çalışan müzik çalar, geliştirilmiş pil verimliliği, %17′lik bir performans artışı ve kablosuz yazıcı desteği güncelleme kapsamında yer alan diğer yenilikler oldu.

LG G2’yi satın aldığınızdan beri arayüzde herhangi bir değişim öngörmediyseniz sıkılmış olabilirsiniz. LG cihazda kullanıcılara standart temanın yanında bir seçenek daha sunuyor, ancak devreye giren geliştiriciler LG G2 için yeni temalar oluşturdu. Bu temalar arasında özellikle de LG G Flex teması dikkatinizi çekecektir. Bunun yanı sıra Jelly Bean, Sense4 ve TouchWiz temalarını da LG G2’ye kurarak arayüzde bir takım değişiklikler yapabilirsiniz.

LG G2’ye uyarlanan temaları yüklemek için cihazınızda Root yetkisinin olmasına gerek yok. Tek yapmanız gereken alt bölümde yer alan linklerden temaları indirmek ve telefonunuza yüklemek. Yükleme işlemi öncesi Ayarlar> Genel> Güvenlik> Bilinmeyen Kaynaklar bölümünü aktif hale getirmeyi unutmayın.

Not: İndirme linklerinde sorun yaşarsanız alt bölümdeki kaynak linklere göz atabilirsiniz.

Kaynak 1, Kaynak 2

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Jelly Bean Teması indir

jelly-bean

Sense 4 Teması indir

sense4

TouchWiz Teması indir

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

TouchWiz

LG G Flex Teması indir

flex-1024x830

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir