LG G2’yi G3’e Dönüştüren CloudyG3 ROM Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG G3 sahip olduğu donanım özelliklerinin yanında büyük oranda değişime uğrayan yeni Optimus arayüzüyle dikkat çeken bir telefon oldu. Sade ve kullanımı daha kolay bir arayüzü yeni telefonunda benimseyen LG’nin söz konusu arayüzü diğer telefonlara ne zaman sunacağı henüz belli değil. Bir sonraki kapsamlı Android güncellemesi olmasa da, LG’nin ilerleyen dönemlerde yeni Optimus arayüzünü LG G2, Optimus G Pro, Optimus G Pro 2 ve G Lex modellerine dağıtması bekleniyor.

teknik destek

Eğer Android cihazınıza dışarıdan müdahale (ROM, Root, Custom Recovery yükleme) edecek tecrübeye, bilgi ve birikimi sahipseniz LG G3’te yer alan tüm yazılımsal içeriklerden faydalanmak için LG’nin sunacağı güncellemeyi beklemek zorunda değilseniz. XDA Geliştiriciler sitesinde LG G2 için geçtiğimiz günler yayınlanan CloudyG3 ROM, LG G3’te yer alan tüm arayüz içeriklerini LG G2’ye getiriyor.

LG Healt, Akıllı ipuçları, yeni widgetler, tamamen değişen arayüz simgeleri, yenilenen kamera arayüzü, 4K Ultra HD video kaydı, arka planı bulanıklaştıran Sihirli odak çekim modu, çok fonksiyonlu yeni klavye, liste ve sekmeli Ayarlar menüsü, Smart Notice (Akıllı Uyarı) özelliği, kısacası bu ROM’da LG G3’te yer alan tüm içerikleri bulabileceksiniz.

Söz konusu ROM’u LG G2 telefonunuzda denebilirsiniz, ancak bunun için öncelikle cihazınızda Root yetkisi ve özel bir Recovery modunun olması gerekir. Bu işlemler için Forum. Andronova’da yer alan BURADAKİ konuya göz atabilirsiniz. LG G2’yi G3’e dönüştüren CloudyG3 ROM’u ise BURADAN indirebilirsiniz.

Ana konu: forum.xda-developers

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir