LG G3 Cephesinden Yeni Bir Sızıntı Gerçekleşti

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Mayıs ya da haziran ayı içerisinde tanıtılması beklenen LG G3 cephesinden sızıntılar gelmeye devam ediyor. Bir süredir Evleaks tarafından G3’ün Japonya versiyonu isai FL’ye ait basın görüntüleri yayınlanyor. LG3’e ait yayınlanan yeni sızıntı telefonun arka kısmını ortaya koymaktadır.

Andronova

LG, G2’nin bir hayli beğenilen tasarımında ufak çaplı değişiklikler yapmayı planladığı görülen LG, G3’ün arka bölümüne konumlandırılan fiziksel butonların yeniden dizayn etmiş. Arka kısımda ayrıca yeni bir sensörün yer aldığı görülüyor. Bunun parmak izi tarayıcısı ya da nabız ölçer olduğu tahmin ediliyor. Daha önceki sızıntılardan ayrıca hoparlörün arka bölüme yerleştirildiğini görmüştük.

Son olarak telefonda yer almasını beklediğimiz muhtemel özelliklere deginecek olursak;  5.5 inç büyüklüğünde 2560×1440 piksel çözünürlük IPS ekran, dört çekirdekli Snapdragon 801 işlemci, 2 ya da 3GB RAM, 16/32GB depolama, hafiza kart desteği, OIS+ destekli 13/16MP kamera, Android 4.4 ve yeni nesil Optimus kullanıcı arayüz.

LG G3

big

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.