LG G3 için 2 Reklam Filmi Birden Yayına Girdi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG geçtiğimiz ay itibariyle yeni nesil amiral gemisi G3’ü tüm dünyaya tanıtmıştı. G3’ün tanıtılmasıyla birlikte 2K çözünürlüğünde ve global anlamda satılmaya başlayacak  ilk telefon olma özelliğini de bünyesinde barındıran LG bu bağlamda rakiplerine büyük bir fark atmakta.

teknik destek

LG G3’ün teknik özelliklerinde en önemli ayrıntı tabi ki ekran tarafında yaşanmakta. Ekran çözünürlüğünün 2K olması ve Full HD ekranlarda kullanılan işlemcinin kullanılması bu telefonun rakiplerinden geri kalmasını sağlamıyor. LG G3 ile OffScreen testleri (Antutu gibi) yaptığınızda telefon az puan alsa da saf GPU testlerinde (Nenamark 2 gibi) telefonun rakipleriyle aynı puanlara imza attığını görüyoruz. Bunun sebebi ise LG mühendislerinin muhtşem buluşları.

LG G3 2K (2560 x1440 piksel) çözünürlüklü bir ekrana sahip olsada bu ekranda oyunları Full HD’de açıyor. Bu sebeple LG G3’ün oyun performansı olarak rakiplerinden geri kalma gibi bir durumu ortaya çıkmıyor. Bu yılın amiral gemisi olarak kalacak G3’ün kamera özelliklerinin ve Knock Code özelliğinin öne çıkarıldığı 2 reklam filmi yayınlandı. Reklam filminde OIS+ öne çıkartılmış ve parmak izi okuma sensörleri kullanan cihazların eleştirildiğini görmekteyiz. İşte o 2 reklam filmi;

RU2QQ7BEfWM” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

aBKopxI7f5k” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Kaynak: phonearnea

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!