LG G3 İçin Android 6.0 Marshmallow Çok Yakında Geliyor!

media 12373

Akıllı telefon pazarının önemli oyuncularından Güney Koreli teknoloji devi LG’nin geçtiğimiz yıl çıkardığı amiral gemisi LG G3 modeli için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi çok yakında yayınlanacak.

teknik destek

Milyonlarca kişinin beğenerek kullandığı LG G3 modeli, ülkemizde de oldukça rağbet gören akıllı telefon modellerinden ve şimdi, henüz kısa süre önce Nexus cihazlar için yayınlanan Android 6.0 güncellemesi, bu modele de geliyor. Özellikle Marshmallow sürümünden sonra, güncelleme konusunda oldukça önemli değişime giden LG, G4 modelinden sonra, şimdi de G3 modeli için güncellemeyi kısa sürede yayınlamaya hazırlanıyor.

Önümüzdeki birkaç gün içerisinde yayınlanması beklenen Android 6.0 Marshmallow güncellemesiyle şaha kalkacak olan LG G3 modeli için, LG tarafından kaynak kodları yayınlandı bile.

lg g3 marshmallow guncellemesi

İlk olarak G3’ün LG D855 model numaralı uluslararası versiyonuna gelecek olan Marshmallow güncellemesinin boyutu, kısa süre önce LG G4 modeli için yayınlanan 1.55GB‘lık boyutla benzer olacağı düşünülüyor. Eğer telefonunuzda yeterli yeriniz yoksa, Marshmallow için şimdiden yer açmaya başlamalısınız.

Umarız diğer OEM Android üreticileri de, LG gibi güncelleme konusunda aktif olur ve kullanıcılara yeni modelleri satma politikası yerine, kullanıcılarını memnun etmeye yönelik adım atarlar. Malum, bir kullanıcı için bir sonraki yeni telefonu almanın en büyük kriterlerinden biri de, üreticinin güncelleme konusunda ki başarısıdır.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın