LG G3 Mikroskop Altında!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Son günlerin popüler cihazlarından olan LG G3’ü bekleyen milyonlarca kişi vardır diye düşünüyorum. Ülkemizde bulunan G3 alıcılarının da yakından takip ettiği ve sızdırılan fiyat bilgisini bu haberimizde yayınlamıştık.

teknik destek

Androidcentral ekibi, LG G3’ü detaylı incelemeye almış ve bunu biraz abartarak mikroskopla yapmış. Bu sayede incelemenin çok detaylı olduğunu söyleyebilir 🙂

İnceleme hakkında bir kaç not:

  • İncelemede kullanılan ürün, AT & T şirketinin LG G3 modelidir.
  • Resimler Celestron 5 MP Handheld Digital Microscope Pro mikroskobuyla 200 kat büyültülerek çekilmiştir.
  • Telefon, alkolle ve mikrodalga fırında sterilize edilmiş bezle temizlendi. Ancak buna rağmen hala berbattı. Bu sebeple söyleyebiliriz ki, telefonunuz her zaman pislik içinde oluyor.

G3 muhteşem Quad HD 534 ppi çözünürlükte ekrana sahip. Ekran kalitesi o kadar iyi ki, 200 kat büyültülerek mikroskoptan bakıldığında bile, görüntüde netlik azalmamakta. Aşağıdaki resimden bunu siz de görebilirsiniz.

g3-3

LG, ürettiği ürünlerin kalitesine ciddi önem veren donanım üreticileri arasında yer almaktadır. Umarız bu hassasiyeti yazılım konusunda da devam ettirir. G2 ile bunu bir nebze olsun sağlamaya başlayan LG, kullanıcıların sesini işitiyor olsa gerek.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!