LG G3 mini Operatör Belgelerinde Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Bir süredir Evleaks tarafından görselleri yayınlanan isai FL adlı telefonun çözümünün LG G3’ün Japonya versiyonu olduğu tahmin ediliyor. Basın görselleri ve teknik özelikleri yayınlanan isai FL’nin (LG G3) önümüzdeki haftalarda tanıtılması bekleniyor. İlerleyen günlerde daha fazla görselle sızmasını beklediğimiz telefonun bu defa mini versiyonu hakkında bilgiler gelmeye başladı.

teknik destek

Amerika’nın önde gelen operatörlerinden , AT & T’ye ait belgelerde B2 mini (LG G3: B2) olarak karşımıza çıkan LG G3 mini belgede yer alan bilgilere göre 720p çözünürlüklü bir ekrana sahip olacak. Güney Koreli üretici LG G2 mini’de qHD çözünürlüklü IPS ekrana yer vermişti.

LG G3 mini’nin ekran boyutu henüz bilinmiyor. LG G2 mini’de 4.7-inç büyüklüğünde bir ekranın yer aldığı göz önüne alındığında Güney Koreli üretici mini cihazda ekran boyutunu 4.8 ya da 5-inç seviyesine çekebilir.

Ortaya çıkan belgede LG G3 mini’nin ayrıca 8MP çözünürlüklü bir kameraya sahip olduğu görülüyor. Kamera çözünürlük değeri LG G2’de olduğu şekilde korunurken, LG’nin güncel mini modelde daha iddialı bir sensöre yer vermesi bekleniyor.

Android 4.4 KitKat işletim sistemiyle çalışacak LG G3’de ayrıca Optimus kullanıcı arayüzü yer alacak. Telefona ilişkin bilgiler şu an bunlarla sınırlı. RAM, depolama, ekran boyutu, pil seviyesi ve işlemci gibi önemli özelliklerin de önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

gsmarena_001gsmarena_002

kaynak: gsmarena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!