LG G3 Suya Karşı Bir Hayli Dayanıklı Çıktı [video]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG’nin dünyanın birçok ülkesinde satışa sunduğu yeni nesil amiral gemisi G3’ün düşürme testinden sonra bu defa suya karşı dayanıklılığının ölçüldüğü yeni bir video yayınlandı. 5.5-inç Quad HD çözünürlüklü cihaz, 3GB RAM/32GB depolama ve  2GB RAM/16GB depolama olmak üzere iki farklı şekilde satışa sunuldu.  Ülkemize 2.000 ve 2.200 liralık fiyatlarla giriş yapan LG G3’ün kimi online alışveriş sitelerinde fiyatının 1.800 lira seviyesine gerilediğini hatırlatalım.

teknik destek

Kısa bilgilendirmenin ardından LG G3’ün su direncinin ölçüldüğü videoya dönecek olursak; telefon bir lavabo içerisinde iki saatten daha uzun bir süre suyun altında bekletiliyor. Kimi zaman ekranda hatalar verdiği görülen cihaz geçen süreye rağmen çıkarıldıktan sonra sağlam bir şekilde çalışmasını sürdürüyor. 1 ya da 1.5M derinlikte ise artan basınca bağlı olarak bu sürenin daha da kısalacağını söylemeliyiz.

LG G3, Galaxy S5 ya da Xperia Z2 gibi IP sertifikaları taşımıyor. Suya karşı dayanıklılığı noktasında herhangi bir açıklama yapılmayan telefon yine de suya düşürmelerde ya da su temasında güvenilir bir cihaz olduğunu kanıtladı. Çıkarılabilir pile sahip telefon, fırçalanmış metal görünümlü yüzeyiyle yekpare bir görünüm sunuyor.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın