LG G3 Uyumlu Orijinal Çember Kılıf Ülkemizde Satışa Sunuldu

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG G3 geçtiğimiz günlerde ülkemizde ön siparişe sunuldu. 2GB RAM/16GB dahili depolamaya sahip versiyon 1.999 lira, 3GB RAM/32GB dahili depolama sunan model ise 2.199 liradan tüketicilere sunuldu. Telefon temmuzun ilk haftasında ise resmen satışlara başlayacak.

Çıkarılabilir arka kapak yapısına sahip LG G3 için lansman esnasında telefonla uyumlu bir de kılıf tanıtıldı. LG G2’de tanıtılan Quick Window kılıfa göre daha gelişmiş özellikler sunan QuickCircle kılıf, ilk bakışta yuvarlak pencere tasarımıyla dikkat çekti. LG G3′ün kapağını açmadan ön bölümdeki pencereden telefondaki birçok özellik kontrol altına alınabiliyor. Kılıf penceresinden tarih ve saat kontrol edilebilir. Yine aynı şekilde aramalara ve mesajları yanıtlama, fotoğraf çekmek, müzik dinlemek ve sağlıkla ilgili içerikler de kılıf ekranında kontrol edilebiliyor.

Kablosuz şarj desteği sunan çember kılıf ülkemizde satışa sunuldu. Kılıfın bir mağazada satış fiyatı ise KDV dahil 135 lira olarak belirtiliyor. Beş farklı renk seçeneği sunan kılıfın farklı mağazalarda ise nasıl fiyatlandırılacağı henüz belirsiz. Kılıf hakkında daha fazla detay için alt bölümde yer alan videoyu izleyebilirsiniz.

8

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir