LG G3 Yenilenen Arayüzüyle İlk Defa Görüntülendi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

27 ve 28 Mayıs’ta aralarında İstanbul’un da yer alacağı alt şehirde düzenlenecek etkinlikler kapsamında tanıtılacak LG G3’ün bir süredir sızdırılan görüntülerine bir yenisi daha eklendi. Söz konusu yeni görüntülerde LG G3 yenilenen Optimus arayüzüyle ilk defa görüntüleniyor.

5.5-inç büyüklüğünde  2560 ×1 440 piksel çözünürlüklü ekranı, minimal çerçeveler, arka bölümde yeniden tasarlanan fiziksel butonlar ve şık tasarımıyla LG G3’ün oluşturduğu etkiyi devam ettirecek LG G3’e Qualcomm cephesinden 2.5GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801 MSM8974AC işlemci ve 578MHz saat hızında çalışan Adreno 330 grafik birimi güç verecek.

Bellek tarafında 2 ya da 3G RAM’e sahip olacak üst sınıf telefonun 16/32GB seçeneklerinin olması bekleniyor, ancak LG bu defa microSD kart desteği ile LG G2’de eleştiri alan noktalardan birini gidermiş olacak.

Arka bölümde 16MP çözünürlüklü olmasını beklediğimiz ve aynı zamanda OIS+ desteğini beraberinde getiren çift LED flaşlı bir kamera yer alıyor. Kameranın hemen yanında ise IR blaster  ya da parmak izi tarayıcısına yer verilmiş.

LG G3’te hoparlör arka bölüme konumlandırılmış tasarımda ufak çaplı bir değişim öngörülmüş. Suya ve toza karşı dayanıklı bir yapı sergileyecek LG G3’e ait önümüzdeki günlerde daha fazla sızıntının gerçekleşmesi bekleniyor.

1

2

kaynak: gsmarena

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir