LG G3’ün Çember Kılıfı İlk Kez Görüntülendi, Çıkarılabilir Kapak Onaylandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG, 27 Mayıs tarihinde Londra, New York ve San Fransisco’da ilk G3 etkinliğini yapacak. 28 Mayıs’ta ise Seul, Singapur ve İstanbul’da LG G3 lansmanları gerçekleştirilecek. Tanıtımına saatler kalan telefon için o kadar çok sızıntı gerçekleşti ki şu an tasarım ve teknik özellik noktasında bilinmeyen bir detay kalmadı sanırım.

5.5-inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü IPS ekranla donatılacak akıllı telefonla birlikte LG, geçtiğimiz yıl  G2 ile beraber duyurduğu QucikWindow kılıfı daha da geliştirerek  QuickCircle adı altında piyasaya sunacak. LG’nin çember kılıf için daha önce yayımlandığı tanıtım videosuna buradan göz atabilirsiniz.

İşlevleri daha da artırılan çember kılıf lansmandan önce ilk kez görüntülendi. Kılıf aynı zamanda LG G3’ün çıkarılabilir kapak yapısını da açıklığı da kavuşturdu. Bir süre önce sızdırılan kimi görüntülerde çıkarılabilir pil ve hafıza kart desteğinin LG G3’te yer aldığı görülmüştü, ancak kimi dedikodular bu versiyonun sadece Güney Kore’de (LG G2’de olduğu gibi)satışa sunulacağı iddiasını ortaya attı. Kılıfların yayınlanan yeni görüntüleribu spekülasyonları ortadan kaldırıyor.

QuickCircle  kılıfta pencere yuvarlak bir tasarımda karşımıza çıkıyor. Kılıf kapalı konumdayken tarih, saat, sesli aramalar, mesaj, fotoğraf çekmek, müzik dinlemek ve sağlıkla ilgili içerikle ri kontrol etmek mümkün. Aynı zamanda kılıf kapatıldığında kimi widget’ların ekranda yer aldığı görülüyor. Kablosuz şarj desteği de sunan kılıf 5 farklı renk seçeneğiyle satışa sunulacak. Fiyat bilgisinin ise yarın düzenlenecek etkinlikte açıklanması bekleniyor.

1234789

0

kaynak: gsmarena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!