LG G3’ün Ekran Görüntüleri Sızdırıldı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Mayıs ya da haziran döneminde tanıtılması beklenen LG G3’e ilişkin bilgiler gelmeye devam ediyor. 2014’e damga vuracak akıllı telefonlar arasında yer almasına kesin gözüyle bakılan LG G3’ün Japonya versiyonu isai FL bir süre önce sızdırılmış ve haliyle LG G’ün nasıl bir tasarım sergileyeceği netlik kazanmıştı.

teknik destek

Eveleaks’in bir dizi teknik özellik listesi yayınlanmasıyla birlikte LG G3’ün aşağı yukarı şekillenmeye başladığını söyleyebiliriz. Son alarak GSMArena sitesi LG’nin yeni nesil akıllı telefonda yer vereceği Optimus arayüzünün görüntülerini yayınladı.

LG G3’ün sızdırılan ekran görüntüleri cihazdaki 2560×1440 piksel çözünürlüğü doğrulamakla kalmıyor, arayüze ilişkin önemli detayları da ön plana çıkarıyor. Android 4.4.2 KitKat’i temel alan yeni nesil Optimus arayüz bir önceki sürüme göre daha sade, temiz ve basit görünüyor. Arayüz simgelerinin büyük oranda değiştiğini görüyoruz. Ana ekranda yer alan uygulamalar butonunda stok Android’de olduğu gibi yuvarlak bir tasarım benimsenmiş.

Hızlı ayarla menüsündeki yuvarlatılmış simgeler, Galaxy S5’te yer alan TouchWiz hızlı ayarlar simgeleriyle aynı. QSlide uygulamaların konumu değişmemiş ve hızlı ayarların hemen altında yer alıyor. LG, bir önceki Optimus arayüzünde olduğu gibi bu bölümde kapsamlı içeriklere yer vermiş.

5.5-inç büyüklüğünde 2K çözünürlüklü ekran, 2.5GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801 işlemci, 578MHz hızında çalışan Adreno 330 GPU, 2 /3GB RAM, 32GB depolama, microSD kart desteği, 16MP çözünürlüklü arka kamera, parmak izi tarayıcısı, 3.000mAh kapasiteli pil ve suya karşı dayanıklı yapı LG G3’te yer alması beklenen özellikler şeklinde sıralanıyor.

Alt bölümden LG G3’ün sızdırılan ekran görüntülerine göz atabilirsiniz.

gsmarena_001gsmarena_002gsmarena_003gsmarena_004

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!