LG G3’ün İlk Bayi Fiyat Bilgisi Geldi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG G3 27 v 28 Mayıs’ta aralarında İstanbul’un da yer aldığı alt şehirde düzenlenecek etkinliklerde resmen tanıtılacak. Sızdırılan görseller, şirket tarafından yapılan açıklamalar, şu ana dek LG G3’te yer alacak tasarım ve teknik özelliklerin büyük bölümünü netleştirdi.

teknik destek

Tanıtım tarihine sayılı günler kala Android Geeks sitesi LG G3’ün ilk bayi fiyat bilgisini okuyucularıyla paylaştı. Finlandiya merkezli iki satıcıdan alınan fiyatlar kayda değer bir farklılık sunuyor olsa da, telefon için açıklanan ilk fiyat bilgisi olması açısından önem arz etmektedir.

İlk satıcıdan alınan fiyat bilgisine göre 16GB’lik model 613€’dan (1.759 lira) 32GB’lik versiyon ise 659€’dan (1.891 lira) satışa sunulacak. Bir başka Finli satıcıda ise 16GB’lik seçenek 679€’dan, 32GB’lik seçene ise 729€ fiyatla raflarda olacak. Söz konusu fiyatlara %22 KDV’nin de dahil olduğunu belirtelim.  İlk bayi fiyatlarına baktığımızda telefonun 2.000 liranın altında bir fiyatla ülkemizde satışa sunulacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. LG G3’ün rakipleri arasında ülkemize en düşük giriş fiyatı ise 2.200 lira ile Galaxy S5’e ait.

5.5-inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü IPS LCD ekran, Snapdragon 801 işlemci (son dönemdeki iddialar ağırlıklı olarak bu işlemciyi işaret ediyor), 3GB RAM, 16/32GB depolama, microSD kart desteği, OIS+ destekli 4K video kaydı gerçekleştirebilen ve otomatik odaklanma lazeri destekli arka kamera, Android 4.4, Optimus arayüzü, en az 3.000mAh kapasiteli pil ve suya karşı dayanıklı yapı telefonda öne çıkan özellikler olacak.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!