LG G3’ün Japonya Versiyonu ‘isai’ Sızdırıldı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG’nin önümüzdeki haftalarda kullanıcılarla buluşturacağı LG G3’ün tasarımına ilişkin ilk sızıntı nihayet gerçekleşti. Şu ana kadar donanım tarafındaki özellikleriyle adından söz ettiren üst sınıf akıllı telefon, mobil dünyasının bir numaralı bilgi ve sızıntı kaynağı Evleaks tarafından gün yüzüne çıkarıldı. Yayınlanan görsellerde LG G3’ün Japon operatör devi KDDI’ya özel FL isai adlı cihazın görselleri yer alıyor.

teknik destek

Tasarımı ve ince çerçevesiyle dikkat çeken LG G2’yi yine aynı şekilde miras alacak LG G3’te, bu defa kenar çerçeve bir miktar daha kalın görünüyor. Bu haliyle bile birçok amiral gemisi modelden daha ince bir çerçeveye sahip LG G3’ün dikkat çeken yanlarından biri ise üst çerçeve. Üst çerçeve inceliği yanlar seviyesine indirilen bir akıllı telefon şu ana kadar karşımıza çıkmadı herhalde.

LG G2’te olduğu gibi ses butonları telefonun arka bölümünde yer alıyor, ancak güç butonu bu defa telefonun yan tarafına konumlandırılmış. Yan bölümde yer alan fiziksel buton ön cepheden bakıldığında ise görülmüyor.

5.5-inç büyüklüğünde 2560×1440 piksel ekran çözünürlüğüne sahip olacak LG G3’ün güç birimini Qualcomm cephesinden dört çekirdekli Snapdragon 801 işlemcisi oluşturacak. MSM8974AC (2.5GHz) biriminin yer almasını beklediğimiz akıllı telefonda 3GB RAM kullanılacak. Android 4.4 KitKat ve yeni nesil arayüzü beraberinde getirecek LG G3’ün LG G2’nin aksime microSD kart desteği sunması bekleniyor. Telefonun mayıs ya da haziran döneminde uluslararası arenada resmiyet kazanması bekleniyor.

LG-isai-FL-630x597LG-isai-FL-2-630x597

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın