LG G3’ün Sızan Satış Kutusu Altın Rengi Seçeneğini Doğruluyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Son birkaç haftadır gözler LG’nin duyuracağı yeni nesil akıllı telefon G3’e çevrilmiş durumda. Telefonun nasıl bir tasarım sergileyeceği ve teknik özelliklerinin neler olacağına dair tahminler yürütüledursun, dün sizlere burada aktardığımız haberde LG G3’e ilişkin ilk defa bir somut bir görüntü ortaya çıktı. Bu görüntüde beliren “LG isai” isimli telefonun LG G3’ün Japonya versiyonu olduğu tahmin ediliyor.

Theverge sitesi ise LG G3’ün satış kutusunu ortaya çıkardı. Amiral gemisi modelin ortaya çıkarılan satış kutusu telefon için aynı zamanda altın renk seçeneğini de doğruluyor. iPhone 5S ile birlikte oldukça popüler hale gelen altın rengi seçeneği, siyah ve beyaz renkle birlikte ilk aşamada LG G3’te yer alacak.

LG kaynaklarıyla temasa geçip G3 hakkında daha fazla detay sahip olmak isteyen Theverge kaynakları bu noktada Güney Koreli üreticiden olumsuz yanıt aldı. Ancak daha önceki sızıntılardan yola çıkarak LG G3’ün 5.5-inç büyüklüğünde 2560 x 1440 piksel çözünürlüklü IPS ekrana sahip olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Haziran ayında tanıtılması beklenen LG G3 yüksek olasılıkla dünya genelinde yaygın şekilde satışa sunulan 2K ekranlı ilk telefon olacak.

Evleaks tarafından sızdırılan isai kod adlı telefon LG G3’ün tasarımını gözler önüne seriyor. LG G2’den ziyade Nexus 5 ile aynı tasarım detaylarına sahip telefon yine oldukça ince bir çerçeveye sahip olacak. İşlemci tarafından Snapdragon 801’in MSM8974AC birimi ve Adreno 330 karşımıza çıkacak. 3.000mAh’ın üzerinde bir pil kapasitesi , Android 4.4, yeni bir arayüz ve 3GB RAM LG G3’te yer alması muhtemel diğer özellikler olacak.

LG-G3-box

kaynak: androidandme

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir