LG G3’ün Tanıtım Videoları Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG’nin mobil dünyasındaki rekabete henüz dahil ettiği LG G3 için altı yeni tanıtım videosu yayınlandı. LG’nin YouTube sayfasında yayınlanan videolarda telefonda yer alan yazılımsal bazı içeriklerden söz ediliyor.

Andronova

Geçtiğimiz günlerde Güney Kore’de satışa sunulan ve ilk birkaç günlük  satış performansında LG G2’yi ikiye, Galaxy S5’i ise üçe katlayan G3; metal görünümlü fırçalanmış yüzeyi, Quad HD çözünürlüklü ekranı, 2.5Ghz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801 işlemci, pazara bağlı olarak 2/3GB RAM desteği, 3.000mAh kapasiteli pil, otomatik lazer sensörü ve OIS+ destekli 13MP arka kamera, 128GB hafıza kart desteği, Android 4.4 KitKat ve yenilenen Optimus arayüzü öne çıkan özellikler şeklinde sıralanıyor. Telefonun haziran ayı içerisinde dünyanın birçok noktasında raflarda olması bekleniyor.

LG’nin G3 için yayınladığı tanıtım videolarında pin kodu ya da şifre yerine kullanılan Knock Code özeliği, telefona özgü üretilen ve işlevi artırılan çember kılıf, Misafir Modu, Akılı Bildirim, Akıllı Klavye ve Çift Pencere özellikleri tanıtılıyor.

iuFNd_rmiEo” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

His00gohfys” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

BRQNHyAt6Fw” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

2M5elKnJwWg” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Ynbs7B5x2eU” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

WRINwyfnJZk” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.