LG G4, Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Yayınlandı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG’nin Nisan ayının sonunda resmi olarak tanıtımını yaptığı son amiral gemisi LG G4 modeli, bu yılın en çok beğenilen akıllı telefon modellerinden biri oldu.

teknik destek

Oldukça şık tasarım hatları ve güçlü donanımlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanan LG G4 modeli için, kısa süre önce Marshmallow güncellemesinin yayınlanacağının haberini sizlerle paylaşmıştık.

Ayrıca, “LG G4’ün Snapdragon 808 İşlemcisinin Gücü Test Edildi” ve “LG G4 Düşme Testi Yayınlandı: Sonuç Oldukça İlginç” başlıklı yazılarımız da ilginizi çekebilir.

lg-g4

Aldığımız son habere göre, LG G4 için Android 6.0 Marshmallow OTA güncellemesinin yayınlanmasına başlanılmış durumda.

LG‘nin, yayınladığı Android 6.0 sürümünde yer alan bazı kendine has özellikler ise şöyle;

  • Uygulama izinleri, sadece yükleme aşamasında değil, istenildiği zaman kontrol edilebilecek şekilde ve çok daha basit hale getirilmiş.
  • Sessiz modu, Marshmallow’daki tüm sesleri kapatan Rahatsız Etme moduna göre çok daha iyi yapılarak, titreşim gibi önemli özellikler de eklenmiş.
  • Arkaplandaki açık olan ve kullanılmayan uygulamaları kapatan Doze modu sayesinde, batarya ömrü ciddi şekilde arttırılmış.

Şimdilik sadece LG-F500K, LG-F500L ve LG-F500S model numaralarına sahip Güney Kore’deki LG G4 modelleri için yayınlanan güncellemenin, en kısa sürede tüm Dünya genelinde yayınlanmaya başlanacağı söyleniyor.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!