LG G4 Çılgın Çözünürlükle 3K Ekrana Sahip Olacak!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

2014 yılında 1080p çözünürlüğe sahip ekranlardan sonra yeni zengin piksel çözünürlüğüyle Quad HD ekranlarla tanıştık. İlk 1440×2560 piksel çözünürlüğe sahip LG G3’ten sonra, edinilen bilgilere göre LG G4 ile ekran çözünürlüğü oyununda değişim yaşanacak.

Andronova

LG’nin cihazına ait kullanıcı kılavuzunda görünen 1620×2880 piksel boyutundaki şaşırtıcı ekran çözünürlüğü, bir akıllı telefonun ekranının ne kadar zengin piksel çözünürlüğüne ulaşabileceğini gösteriyor.

LG-VS999 model numarasına sahip bu cihazın, LG’nin üst segmentteki yeni amiral gemisi LG G4’ün Verizon için üreteceği versiyon olduğu tahmin ediliyor. Tahminler LG G4’ün 5.5 inçlik ekrana ve 600ppi piksel hassasiyetine sahip bir ekranla geleceği yönünde.

lg-vs999

Ekrnan alanında Dünya’nın en iyi firmalarından olan LG’nin yeni amiral gemisi LG G4’ü 2015’in ikinci çeyreğinde, yazın duyurması bekleniyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.