LG G4 Doğrudan Galaxy S6’ile Çatışmamak İçin Nisan’da Duyurulacak!

Bu yıl Barselona’da gerçekleştirilecek MWC 2015 (Mobil Dünya Kongresi)’ne günler kala, bu yılın en çok merak edilen amiral gemilerinden Samsung Galaxy S6, HTC One M9 gibi cihazların yanında, LG’nin bu yılki amiral gemisi LG G4’te beklenen cihazlar arasında yer alıyor.

Andronova

Şüphesiz en çok satacak cihaz Galaxy S6 ve en çok beklenti de o yönde. Diğer üreticiler de bunun farkındalar ve bu sebeple, “mahallenin abisinin” karşısına çıkmak istemiyorlar. Şu ana kadar tek bir firma buna cesaret edebildi o da HTC. One M9’u Galaxy S6’nın tanıtımından sadece bir kaç saat öncesinde tanıtacak HTC riski göze aldı.

Ancak Sony’nin de benzer bir tavır sergilediği LG ise bunu göze almayarak yeni amiral gemisi LG G4’ü 1 Mart’ta başlayacak MWC 2015’te tanıtmak yerine Nisan ayında tanıtacağını açıkladı.

Galaxy S6’nın tanıtıldığı saatte, tüm medya ve basının Samsung’un amiral gemisine odaklanacağını ve LG’nin amiral gemisinin arka planda kalacağını düşünen Koreli firma, “büyük sıçrama yapmak için biraz daha zaman ihtiyacımız var” diyerek açıklama yaptı.

Sizin bu konuda ki görüşünüz nedir? Diğer üreticiler Samsung’tan korkuyor mu? Öyleyse, HTC’nin yaptığı mantıklı mı?

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.